GÖKDENİZ, kurulduğu yıldan bu yana tüm taşımacılık modlarında uzman kadrosu ile yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan Gökdeniz, sürekli gelişim, dürüstlük ve saygınlık ve iş sağlığı ve güvenliği ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kurumsal bir nakliye şirketi olarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Müşterilerine kara, deniz, hava taşımacılığı hizmetleri sunan Gökdeniz, altyapısı ve iletişim ağı tam hizmet anlayışıyla pek çok bölgede de yapılanmasını sürdürmeye devam ediyor.

KALİTE POLİTİKAMIZ

‘GÖKDENİZ NAKLİYAT’ lojistik hizmetler vereceği yapılanmayı kurup, bu yapıyı işler ve denetler hale getirmeyi ve sürekli gelişmesini sağlamayı varlık nedeni olarak görmektedir.

Müşterisini Mutlu Etmek için tüm stratejik planlarını bu hedefe varacak şekilde planlayarak müşteri malını hasarsız ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaştırmak, servis ve hizmet kalitemizin sürekliliğini garanti altına almak ana hedefimizdir.

Gökdeniz Nakliyat, iş ahlakı, çalışanlarına saygı, dürüstlük, çevreye karşı bilinç, iş ve işçi sağlığı politikasına uyumlu olarak çalışmayı vaat etmektedir.

Eğitim ve öğretime önem veren Gökdeniz Nakliyat, Çalışanlarına ve tedarikçilerine, kalite sistemini benimsetmek için her türlü bilgi ve eğitimi vermeyi amaçlamaktadır.GENEL MÜDÜR